+48 505 120 120 tombet.beton@gmail.com

O nas

Tombet-Beton Iława

Tombet

Tombet Iława

Doświadczony producent betonu

Dla wielu beton to po prostu mieszanka cementu, kruszywa i dodatków. Dla nas beton jest czymś więcej – to materiał, który będzie musiał przez długie lata wytrzymać jako fundament domu, element konstrukcji czy posadzka. Dlatego też dokładamy ciągłych starań aby tworzyć mieszanki betonowe najwyższych klas, które nie tylko spełniają, ale wręcz przewyższają wymagania konstrukcyjne. Nasz nowoczesny sprzęt pozwala nam na każdym etapie produkcji kontrolować i korygować jego parametry tak, aby finalny produkt był idealną mieszanką.

Nasza misja

Misją naszej firmy jest dostarczanie najwyższej klasy mieszanek betonowych w atrakcyjnych cenach. Nasz park maszynowy jest w stanie zaspokoić potrzeby zarówno dużych jak i małych odbiorców na terenie całego województwa  warmińsko-mazurskiego. Do Twojej dyspozycji oddajemy także nasz zespół specjalistów, który pomoże Ci w wyborze odpowiedniej mieszanki. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Nasza oferta

R

Kruszywa

Oferujemy piasek, żwir, podsypki i mieszanki stabilizacyjne o różnej ziarnistości dostępne od ręki. Możliwość dostawy.

SPRAWDŹ OFERTĘ >>

R

Beton

Produkujemy mieszanki betonowe na indywidualne zamówienie oraz mieszanki określonych klas. Zapewniamy szybki transport.

SPRAWDŹ OFERTĘ >>

R

Prefabrykaty

W stałej sprzedaży posiadamy produkowane na miejscu elementy prefabrykowane takie jak bloki, nadproża i płyty. Duży wybór.

SPRAWDŹ OFERTĘ >>

Zamów przez telefon!

+48 505 120 120

TOMBET IŁAWA

 

TOMBET

Biuro

ul. Przemysłowa 4, 14-200 Iława

Zadzwoń

+48 505 120 120

Napisz

tombet.beton@gmail.com